Skontaktuj się z Nami! 531-507-192 | [email protected]

Boxy Balonowe

 

To szczególna forma sprawienia prezentu niespodzianki. Zestaw składa się z bukietu balonów zapakowanych do pudełka. Pudełko dostępne jest w kolorze białym zarówno na zewnątrz jak i w środku.

 

Bukiet balonowy

Możliwa jest dowolna kombinacja balonów (gładkich, wzorzystych oraz foliowych), jaką znajdziecie na naszych zdjęciach (galeriach)  lub sami wymyślicie! Do bukietów stosujemy kolorowe wstażki dostosowane do całej kompozycji, dodatkowo możemy  dołączyć bilecik z uzgodnionym tekstem. W przypadku balonu typu bubbles do środka możemy dodać piórka w wybranym kolorze lub konfetti. Na specjalne życzenie możemy umieścić dodatkowy prezent np. czekoladki Merci, praliny Rafaello, Ferro Rocher, albo butelke dowolnego trunku.

 

Wybór pudełka

Posiadamy białe pudelka klapowe w rozmiarach:

  • 50x50x50 cm (idealne na pojedynczy balon typu bubbles)
  • 65x65x65 cm (mieści około 8-10 balonów lateksowych lub foliowych gwiazdek/serc)

Oraz nieco mniejsze kolorowe pudełka z wieczkiem w rozmiarze

  • 40x40x40 cm (na pojedynczy balon foliowy serce, gwiazdka)

 

Personalizacja balonów i pudełka

Na pudełko możemy nanieść napis dedykację dla osoby obdarowanej. Przykładowo mogą to być życzenia (Happy Birthday, Wszystkiego Najlepszego) oraz imienię solenizanta/ki. Drugą możliwością  jest indywidualny napis grafika na balonie, która może być uzupełnieniem do dedykacji na pudełki. Zapraszamy do obejrzenia wcześniejszych realizacji w poniższej galerii.

Transport

Pudełko zmieści się do bagażnika większości aut typu hatchback. W przypadku mniejszych pojazdów z racji swoich gabarytów przewiezienie boxa w całości może być wyzwaniem. W takim przypadku pudełko na czas transportu jest składane na płasko dzięki czemu przewóz nie stanowi problemu. Na czas transportu balony są pakowane w foliowy worek co dodatkowo je zabezpiecza i  uniemożliwia swobodne przemieszczanie się wewnątrz pojazdu. Samodzielne złożenie takiego pudełka nie powinno sprawić żadnego problemu.

Jeśli całkowita wartość zamówienia przekracza 100 zł istnieje możliwość dostarczenia boxa balonowego pod wskazany adres w Krakowie.
Koszt takiej usługi  zaczyna się od 20 zł i zależy od odległości miejsca dostawy od siedziby firmy -> Kraków, Dąbska 20C .

Prosimy o telefoniczne sprawdzenie dostępności terminu dostawy lub skorzystanie z formularza poniżej 

 

Box balonowy podstrona

ZAMÓW BOX BALONOWY

    Wypełnij formularz zamówienia balonów, w odpowiedzi prześlemy wycenę