Skontaktuj się z Nami! 531-507-192 | [email protected]

styLove balony 5 urodziny

5 Urodziny styLovych balonów

Dziś 5 urodziny styLovych balonów!!! Szok – nie mogę w to uwierzyć! Zaczynając tę przygodę nie myślałam, że tyle to potrwa i dojdę aż tak daleko…. Moje dziecko jest coraz starsze… Sama ciągnę ten bagaż doświadczeń, który rośnie z roku na rok i dzięki Wam daję radę. Jest też ojciec tego sukcesu i dziękuję mojemu mężowi za wsparcie, ale jego praca pochłania go całkowicie, więc z doskoku asystuje w najważniejszych momentach.

To dla Was i Waszych uroczystości warto się starać.

Dziękuję za Twoje zakupy, lojalność, wsparcie i dobre słowa!

Jestem mega dumna i zadowolona, kiedy wracasz na kolejne urodziny czy okazje, a ja mogę w malutkiej części uczestniczyć w tych wszystkich ważnych i pięknych chwilach Twojego życia!

Wciąż mi się nie nudzi, wciąż mam wiele pomysłów… i listę, z tymi, które mi podsyłacie. Niech kolejne lata będą kolorowe, pełne imprez i okazji do świętowania!

Była już sesja zdjęciowa z Agnieszką @agnieszkagorasfotografia w jej nowym studio @it.is.studio oraz z pięknym makijażem od  Pauliny @poli_makeup_ – dziękuję BARDZO!!!

Będzie też coś dla Was KONKURS – stay tuned!

Zastanów się co jest moim wyróżnikiem w Twoich oczach?

Przyjmę dziś wszystko z radością i liczę na Wasze komentarze J

Konkurs już wkrótce – obiecuję – stay tuned!

 

#stylovebalony #balonyzhelemkrakow #balonyzhelem #balonykrakow #krakow #bukietybalonowe #heliumballoons #party #dekoracjebalonowe #girlandaorganiczna #dekoracjaurodzinowa #przyjecieniespodzianka #pomyslnadekoracje #partyideas #happybirthday #imprezaniespodzianka  #cyfryurodzinowe #girlandabalonowa #balloongarland #eventfirmowy #kobiecybiznes #własnybiznes #własnafirma #momwifeboss #boxbalonowy

#rozdanie #konkurs #instakonkurs